EN

درباره هلدینگ شاکری

تاسیسات ساختمانی مطمئن تر از همیشه

هلدینگ شاکری از دیروز تا به امروز

هلدینگ شاکری از سال 1380 با فعالیت در حوزه تامین تاسیسات ساختمانی فعالیت خود را در شهر مشهد شروع کرد و از ابتدا با ایجاد مسیر های هر چه ساده تر در این حوزه شناخته شد.

ایجاد مسیری مطمئن برای عاملین فروش ، سازندگان و مجریان باعث شد تا این برند به سرعت فراگیر شود و بدون هیچگونه تبلیغاتی و فقط با تکیه بر بازاریابی دهان به دهان جای خود را در این بازار پیدا کرد.

همین امر سبب شد تا این هلدینگ با توان بیشتری به فعالیت خود ادامه بدهد.

تاسیسات ساختمانی به سبک هلدینگ شاکری

این بار با ساده تر کردن هرچه بیشتر قدم برداشتیم و امید داریم که بتوانیم مانند گذشته با جلب اعتماد شما ، آرامش بیشتری برایتان در این حوزه ایجاد کنیم و از دغدغه های بزرگی که در این مسیر دارید بکاهیم تا بتوانیم چیز های کوچکی برایتان به ارمغان بیاوریم ، شاید با کم کردن درگیری هایتان بتوانیم زمان بیشتری برایتان ایجاد کنیم که لحظاتی بیشتر با خانواده خود سپری کنید.

ما همیشه رسالتمان برداشتن بارهای کوچکی بودی که انباشته شدنشان باعث سنگینی میشده و امیدواریم بتوانیم در این مسیر موفق بوده باشیم که البته نگاهی به گذشته به ما یادآوری میکند که این حجم از مشتری وفا دار دال بر این موضوع است که توانسته ایم .

با هلدینگ شاکری، همه چیز محیا است

وقتی میگوییم خیالتان راحت یعنی کافیست فرم انتهای این صفحه را پر کنید ، تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند و این شرایط آسان را با توجه به شرایط شما برایتان شرح دهند.

هلدینگ شاکری با تیمی حرفه ای و با سابقه و داشتن برنامه ای منظمن و هدفمند و همینطور ارائه قیمت هایی به شدت رقابتی قطعا پاسخ گو نیاز های شما هست.

اگر در حوزه ساخت و ساختمان فعالیت دارید و اگر دنبال راحت کردن خودتان از بار های اضافی هستید شماره خود را در فرم انتهای همین صفحه قرار دهید.

ما اینجاییم تا شما را غنی کنیم و در هایی برایتان باز کنیم که از آنسوی آنها بی خبر بوده اید .

داستان شروع یک همکاری مطمئن

فرم تماس
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.